HAKKIMIZDA

değerlerimiz

VAROLUŞ NEDENİMİZ

varoluş nedenimiz

EKOM Group’un varoluş nedeni, tüketici, satış noktası ve markalar arasındaki ilişkiyi güçlendirecek inovatif hizmetleri hem yerel hem global pazarda sunmaktır. Bu kapsamda sunduğumuz satış destek hizmetleri, sayım ve denetim, satış aktiviteleri ve POSM lojistiği ile markaların iş hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlamak için yenilikçi çözümler geliştiririz.
 

DEĞERLERİMİZ

• Hizmet sunduğumuz iş ortaklarımızın müşterilerine ulaşabilmeleri için inovatif ve ezberbozan çözümler üretiriz.

• Türkiye’nin 81 iline yayılmış, alanında uzman ekibimiz ile daima en iyi iş ortağı olmak için çalışırız.

• Hem iş ortaklarımızın hem de Grup şirketlerimizin iş süreçlerindeki verimliliği arttırmak için kalite yönetimine önem veririz.

• EKOM ailesinin her bir bireyinin ne kadar değerli olduğu bilincinden hareketle onların gelişimine katkı sağlayan çalışmalar hayata geçirir ve en iyi yetenekleri EKOM bünyesine katmaya özen gösteririz.

BAŞARILARIMIZ

başarı hikayemiz
EKOM Group olarak, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını anlayan ve beklentilerini tam olarak karşılayan, yenilikçi, çözüm odaklı, güvenilir, yüksek kaliteli hizmetler sunarak onların memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Hedefimize ulaşmak için süreç ve müşteri odaklı, kurumsal vatandaşlık ilkeleri ile uyumlu, kurumsal gelişime önem veren bir kalite politikası benimsiyor ve bu politikamızı sürekli iyileştirmeye özen gösteriyoruz.

SÜREÇ ODAKLILIK yaklaşımımız kapsamında, süreçlerimizi, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın kolayca yürütebilmesi için anlaşılır, etkin ve verimli şekilde tasarlıyor ve uyguluyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK yaklaşımımız kapsamında, süreçlerimizdeki verimliliği arttıran teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak, mevcut ve gelecekteki iş ortaklarımızın ihtiyaçları için maliyet avantajını da hedefleyen, inovatif çözümler geliştiriyor ve memnuniyeti en üst seviyeye getirmeyi amaçlıyoruz.

KURUMSAL GELİŞİM yaklaşımımız kapsamında, çalışanlarımızın ekip çalışmasına önem veren, kalite bilinci yüksek, daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendiriyor, eğitim faaliyetleri düzenliyoruz.

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME yaklaşımımız kapsamında, süreçlerimizi ölçüp gözden geçiriyor, performansımızı geliştiren önleyici yaklaşımları belirleyip, uyguluyoruz.

Bu sayede kalite yönetim sisteminin sürekliliğini ve daima iyileştirilmesini sağlayarak, kanun, yasal mevzuat ve kalite yönetim sistemi çerçevesindeki tüm şartları yerine getireceğimizi taahhüt ediyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Satış noktalarında marka ve ürünlerinizin daha çok tercih edilmesine yardımcı olalım.
Satış noktalarında marka ve ürünlerinizin daha çok tercih edilmesine yardımcı olalım.