HAKKIMIZDA

EKOM GROUP

HAKKIMIZDA
 

İş ortaklarımızın pazar payını yükseltmek ve satışlarını arttırmak amacıyla mağaza içi aktiviteden merchandising hizmetine, POSM lojistiğinden yazılım çözümlerine kadar birçok alanda hizmet sunuyoruz.

EKOM Group bünyesinde, merchandising ve aktivite hizmeti sunan Bireysel Tanıtım ve EKOM Tanıtım, POSM lojistiği ve depolamaya odaklanan Transpop şirketlerimiz yer alıyor.

Özellikle FMCG ve perakende sektörleri için geliştirdiğimiz akıllı çözümler, yazılımlar ve sunduğumuz katma değerli hizmetler sayesinde, doğrudan pazarlama sektörüne öncülük ediyoruz.

İstanbul’daki genel merkezimiz, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Samsun’da yer alan bölge müdürlüklerimiz ve Türkiye’nin 81 iline yayılmış saha ekiplerimizle beraber 30 yıldır iş ortaklarımızın yanında yer alıyor ve onlar için değer yaratmayı sürdürüyoruz.

 

YKB Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız ve Paydaşlarımız,

1992 yılında sadece dört kişi ile kurduğumuz şirketimiz, bugün binlerce kişinin istihdam edildiği ve üç şirketi bünyesinde barındıran bir grup haline geldi.

Şu anda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda hayata geçirdiğimiz çalışmalarla hem doğrudan pazarlama sektörüne öncülük ediyor hem de kurduğumuz şirketlerle iş ortaklarımıza katma değerli ve yenilikçi hizmetler sunuyoruz. Bu da bizi oldukça gururlandırıyor.

Grubumuz bünyesinde üç şirketimiz yer alıyor. 27 yıllık şirketimiz EKOM Tanıtım ve 2018 yılının ikinci yarısında aramıza katılan Bireysel Tanıtım, merchandising ve etkinlik hizmetleri alanında uzman iki şirketimiz… POSM ve etkinlik lojistiğinin yanı sıra depolama hizmeti sunan Transpop ise iş ortaklarımızın malzemelerinin Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırılmasını sağlıyor.

Doğrudan pazarlama sektörünü birçok ilkle tanıştıran EKOM Group olarak, iş ortaklarımıza katma değeri yüksek, yenilikçi hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

Değerli çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza bize duydukları güven için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,
Mesut Özalp

Bölge Yapılanmamız

İstanbul’daki genel merkezimizin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve Samsun’da yer alan bölge müdürlüklerimiz, Muğla, Kütahya, Konya, Trabzon, Gaziantep ve Kayseri’de bulunan ofislerimiz ve Türkiye’nin 81 iline yayılmış ekiplerimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Satış noktalarında marka ve ürünlerinizin daha çok tercih edilmesine yardımcı olalım.
Satış noktalarında marka ve ürünlerinizin daha çok tercih edilmesine yardımcı olalım.