8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Ülker’in 1994 yılında başlayan yolculuğunun, lider bir gıda şirketi olarak devam etmesine büyük katkı veren kadın çalışma arkadaşlarımın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü gönülden kutlarım.

Bu özel gün, sizlerle düşüncelerimi paylaşabilmek adına bana bir fırsat sunuyor. Ülker’in başarısı için her iş biriminde kadın, erkek aynı hedefe doğru, fikirlerimizle birbirimizi zenginleştirerek, destek olarak birlikte çalışıyoruz. Toplumda eşit temsil edildiğimizde ve birbirimizi tamamlayarak çalıştığımızda ortaya anlamlı bir bütün çıkıyor. Hayatın her alanında kadının emeğinin, gücünün, yetkinliklerinin toplumumuza, dünyaya kattıkları değerin görülmesi, hissedilmesi, farkına varılması çok önemli. Bunu ortaya çıkaracak ise fırsat eşitliği… Ülker’de kadın çalışanlarımızın etkinliğinin daha da güçlendirilmesi ve kadın liderliğinin teşvik edilmesi için çeşitli projeler üzerinde çalışıyoruz.

Bugünün anısına, başrolünde kadınların olduğu, Ülker’in attığı her adımdaki kadın emeğine vurgu yapan filmimizi sizinle paylaşmak istiyorum.

Ülker