İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

EKOM’un varoluş nedeninin temelinde insan yatar ve bu nedenle bünyemizde yer alan her bir çalışanımız bizim için çok değerlidir.

EKOM Group çalışanları için huzurlu bir ortam sağlamaya, bireysel ve mesleki gelişimlerini desteklemeye, verimliliklerini artırmaya özen gösteririz.

Şeffaf ve adil şirket ve İK politikamız sayesinde çalışanlarımızın EKOM Group’a sadakatini en üst seviyede tutmak için çalışırız.

Dürüst, güvenilir, şeffaf, başarı ve gelişim odaklı, takım çalışmasına yatkın, kalite bilincine sahip, sadakati yüksek, değerlerine bağlı, yenilikçi ve katma değer üreten bireylerle yola devam eder ve işe alımlarda da bu kriterleri göz önünde bulundururuz.

İK politikamız gereği çalışanlarımızın potansiyellerini en yüksek seviyede kullanabilecekleri, üretken olabilecekleri görevlerde çalışmasını sağlarız. Çalışanlarımızın kendilerine uygun görevleri üstlenmesi sayesinde de kurumumuz iş hedeflerine rahatlıkla ulaşır.

Yöneticilerimiz ve İK ekibimiz, işin gerektirdiği nitelikleri, çalışanlarımızın sahip olduğu becerileri ve gösterdikleri performansı adil olarak değerlendirir. Yöneticilerinin ve ekip arkadaşlarının kendilerinden beklentilerini şeffaf bir şekilde paylaşır. Bu sayede çalışanlarımız için sağlıklı bir iş ortamı oluştururuz.

Aynı zamanda çalışanlarımıza güvenilir, adil, iş ve özel yaşam arasındaki dengeyi koruyan bir iş ortamı sağlamaya özen gösteririz.

EKOM Group bünyesinde yer alan tüm şirketlerin insan kaynakları politikası ortaktır. İK uygulamalarımız ise şirketlerimizin ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterebilir.